Seterra
GeoGuessr

250+ земаља, регија и територија: заставе - Flag Quiz Game

 • Јамајка
 • Јапан
 • Јемен
 • Јерменија
 • Јордан
 • Јужна Африка
 • Јужна Кореја
 • Јужна Осетија
 • Јужни Судан
 • Џерси
 • Џибути
 • Абказија
 • Авганистан
 • Азербејџан
 • Аланд острва
 • Албанија
 • Алжир
 • Америчка Самоа
 • Ангиља
 • Ангола
 • Андора
 • Антигуа и Барбуда
 • Аргентина
 • Артсак
 • Аруба
 • Аустралија
 • Аустрија
 • Бангладеш
 • Барбадос
 • Баскија
 • Бахама
 • Бахреин
 • Белгија
 • Белизе
 • Белорусија
 • Бенин
 • Бермуда
 • Божићно острво
 • Боливија
 • Бонаир
 • Босна и Херцеговина
 • Боцвана
 • Бразил
 • Британска девичанска острва
 • Брунеи
 • Бугаинвил
 • Бугарска
 • Буркина Фасо
 • Бурунди
 • Бутан
 • Вануату
 • Ватикан
 • Велика Британија
 • Велс
 • Венецуела
 • Вијетнам
 • Габон
 • Гамбија
 • Гана
 • Гватемала
 • Гвајана
 • Гвинеја
 • Гвнеја-Бисао
 • Гернзи
 • Гибралтар
 • Гренада
 • Гренланд
 • Грузија
 • Грчка
 • Гуам
 • Данска
 • Дарфур
 • Девичанска острва САД
 • Демократска Република Конго
 • Доминикана
 • Доминиканска Република
 • Египат
 • Еквадор
 • Екваторијална Гвинеја
 • Ел Салвадор
 • Енглеска
 • Еритреја
 • Естонија
 • Етиопија
 • Замбија
 • Западна Папуа
 • Западна Сахара
 • Зеленортска острва
 • Зимбабве
 • Израел
 • Индија
 • Индонезија
 • Ирак
 • Иран
 • Ирска
 • Исланд
 • Источни Тимор
 • Италија
 • Казахстан
 • Камбоџа
 • Камерун
 • Канада
 • Каталонија
 • Катар
 • Кајманска острва
 • Квебек
 • Кенија
 • Кина
 • Кипар
 • Киргистан
 • Кирибати
 • Кокос острва
 • Колумбија
 • Коморос
 • Конго
 • Косово
 • Костарика
 • Крим
 • Куба
 • Кувајт
 • Кукова острва
 • Куракао
 • Курдистан
 • Лаос
 • Лесото
 • Летонија
 • Либан
 • Либерија
 • Либија
 • Литванија
 • Лихтенштајн
 • Луксембург
 • Мадагаскар
 • Макау
 • Малави
 • Малдиви
 • Малезија
 • Мали
 • Малта
 • Мароко
 • Маршалска острва
 • Мауританија
 • Маурицијус
 • Мађарска
 • Мексико
 • Мозамбик
 • Молдавија
 • Монако
 • Монголија
 • Монтсерат
 • Мјанмар
 • Намибија
 • Науру
 • Немачка
 • Непал
 • Нигер
 • Нигерија
 • Никарагва
 • Ниуе
 • Нова Каледонија
 • Нови Зеланд
 • Норвешка
 • Норфолк острво
 • Обала Слоноваче
 • Оман
 • Острво Ман
 • Пакистан
 • Палау
 • Палестина
 • Панама
 • Папуа Нова Гвинеја
 • Парагвај
 • Перу
 • Питкаирн острва
 • Португалија
 • Пољска
 • Пуерторико
 • Руанда
 • Румунија
 • Русија
 • Самоа
 • Сан Марино
 • Сао Томе и Принципе
 • Саудијска Арабија
 • Свазиленд
 • Света Луција
 • Свети Винсент и Гренадини
 • Свети Китс и Невис
 • Северна Кореја
 • Северна Македонија
 • Северни Кипар
 • Сенегал
 • Сент Бартелемон
 • Сент Мартен
 • Сејшели
 • Сингапур
 • Сирија
 • Сијера Леоне
 • Словачка
 • Словенија
 • Соломонска острва
 • Сомалиланд
 • Сомалија
 • Србија
 • Судан
 • Суринам
 • Сједињене Америчке Државе
 • Танзанија
 • Тајван
 • Тајланд
 • Таџикистан
 • Територија британског антарктика
 • Територија британског индијског океана
 • Тибет
 • Того
 • Токелау
 • Тонга
 • Транснистрија
 • Тринидад и Тобаго
 • Тувалу
 • Тунис
 • Туркменистан
 • Туркс и Каикос острва
 • Турска
 • Уганда
 • Узбекистан
 • Украјина
 • Уругвај
 • Уједиљени Арапски Емирати
 • Фарска острва
 • Федералне државе Микронезије
 • Филипини
 • Финска
 • Фиџи
 • Фолкландска острва
 • Француска
 • Француска Гвајана
 • Француска полинезија
 • Хаити
 • Холандија
 • Хонг Конг
 • Хондурас
 • Хрватска
 • Централноафричка Република
 • Црна Гора
 • Чад
 • Чешка
 • Чиле
 • Швајцарска
 • Шведска
 • Шкотска
 • Шпанија
 • Шри Ланка
 • северномаријанска острва
Upgrade your account to access this feature
0/00%

For flag nerds only! This quiz will challenge even the most ardent vexillologist. Can you identify over 250 flags that fly over countries, regions, and territories all over the world? With diligence and the help of this engaging quiz game, you can do it! Expect to make a few attempts—those regions and territory flags can be tricky—but you'll be able to identify all these flags on no time. Put your awesome geography and memorization skills to the test with this flag quiz game!

Your high score (Pin)

Log in to save your results.

The game is available in the following 19 languages

Map Games