Africa: 12 Landmarks - Gry geograficzne

Africa: 12 Landmarks - Testy geograficzne

Flag
Avenue of the Baobabs, Kilimandżaro, Kruger National Park, Leptis Magna, Marrakech, Table Moutain, Timbuktu, Valley of the Kings, Wielkie Piramidy, Wodospady Wiktorii, Zanzibar, Zuma Rock (12)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in outWould you like your scores to be saved so that you can track your progress? Get a Seterra membership on Patreon.com! It's just 1 USD per month.


Become a patron


 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Africa: 12 Landmarks is available in the following 9 languages:
da de en fi fr nb nl pl sv

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Africa: 12 Landmarks - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!