Chile: Flagi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Chile: Flagi - Testy geograficzne

Aisén, Antofagasta, Araucanía, Arica i Parinacota, Atacama, Bío Bío, Coquimbo, Los Lagos, Los Ríos, Magallanes, Maule, Ñuble, O'Higgins, Region Metropolitalny Santiago, Tarapacá, Valparaíso. (16)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Chile: Flagi is available in the following 4 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Chile: Flagi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!