Sebra ABC - Tasuta arvutiprogramm lastele

Sebra ABC värvilised pildid, meeldiv muusika ja lihtsad mängud õpetavad lastele lugemist ja kirjutamist. Programm töötab mitmes keeles, muuhulgas eesti, inglise, hispaania ja saksa keeles.

Mäng koosneb kaheteistkümnest harjutusest. Kuues lihtsamas on neli vastusevarianti. Vali õige ja sellest saab naeratus, vale vastus muutub kurvaks näoks ja sul on võimalus uuesti proovida. Arvutusmäng tutvustab numbreid 1-9, mida kasutatakse liitmiseks, lahutamiseks ja korrutamiseks. Need ülesanded on kahel raskusastmel. Mängus “Vali pilt” tuleb sõna järgi valida neljast pildist õige, “Esimene täht” pakub neli erinevat tähte sõna lõpuni kirjutamiseks. Omandatud oskusi võib teie laps seejärel kasutada “Mälumängus”, “Sõnamälumängus” või mängus “Poomine”. Lõpuks aitavad “ABC vihm”, “Tähevihm” ja “1+2 vihm” treenida väikseid sõrmi arvuti klahvistikku kasutama.

Sebra ABC on vabavara.

Sebra ABC arvustus
“Niisugust täiesti lihtsat ja tõeliselt lasteaiapärast programmi pole varem olemas olnud. Sebra pakub tähti ja numbreid õppivatele lastele suurepärase võimaluse lihtsalt lõbu pärast mängida, aga ka võimaluse maailma avastada. Lapsed mängivad “Poomist”, “Mälumängu” ja “Tähevihma” või õpivad liitmist, lahutamist ja korrutamist matemaatikas. See allalaaditav mäng on oivaline võimalus tutvustada arvutit väiksematele lastele ning paljud lasteaiakasvatajad, eelkooli ja esimese klassi õpetajad ei kahetse, kui proovivad.”
-kidsdomain.com

Seterra reaalajas geograafia - Kaardiviktoriini mängud

Become a patron
Sebran


sebra, zebra, zebran, freeware, gratis, software, free