Азија: Земље - Geography Games

Азија: Земље - Квиз игра са мапама

Flag
Авганистан, Азербејџан, Бангладеш, Бахреин, Брунеи, Бутан, Вијетнам, Грузија, Израел, Индија, Индонезија, Ирак, Иран, Источни Тимор, Јапан, Јемен, Јерменија, Јордан, Јужна Кореја, Казахстан, Камбоџа, Катар, Кина, Киргистан, Кувајт, Лаос, Либан, Малдиви, Малезија, Мјанмар, Монголија, Непал, Оман, Пакистан, Палестина, Русија, Саудијска Арабија, Северна Кореја, Сингапур, Сирија, Тајван, Тајланд, Таџикистан, Туркменистан, Турска, Узбекистан, Уједиљени Арапски Емирати, Филипини, Шри Ланка (49)  Create custom quiz

100 % Flag in out

 
    Review  
Filter:  
 
Nickname Score Time
The game Азија: Земље is available in the following 28 languages:
af am ar bg cs et hi hu id is ja ko lt lv pl ro ru si sk sq sr sv ta th tr uk uz zh

This game in Serbian (српски) was played 12 times yesterday.

Европа
Северна Америка
Јужна Америка
Африка
Аустралија
Свет

Азија: Земље - Квиз игра са мапама
Keywords: Географија, игре, квиз игре, неме карте, географске игре, едукативне игре