Ukraina: Miasta (wersja trudna) - Gry geograficzne

Ukraina: Miasta (wersja trudna) - Testy geograficzne

Flag
Charków, Chersoń, Chmielnicki, Czarnobyl, Czerkasy, Czernihów, Czerniowce, Dniepr, Donieck, Iwano-Frankiwsk, Izmaił, Kijów, Kropywnycki, Krzemieńczuk, Krzywy Róg, Lwów, Łuck, Ługańsk, Makiejewka, Mariupol, Mikołajów, Odessa, Połtawa, Równe, Sewastopol, Sumy, Symferopol, Tarnopol, Użhorod, Winnica, Zaporoże, Żytomierz (32)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Ukraina: Miasta (wersja trudna) is available in the following 11 languages:
da de en fi fr nb nl pl ru sv uk

This game in Polish (Polski) was played 17 times yesterday.

Ukraina: Miasta (wersja trudna) - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!