Bliski Wschód: Cechy fizyczne - Gry geograficzne

Bliski Wschód: Cechy fizyczne - Testy geograficzne

Flag
Bosfor, Cieśnina Ormuz, Damawanda, Dardanele, Eufrat, Góry Zagros, Hindukusz, Kanał Sueski, Morze Arabskie, Morze Czarne, Morze Czerwone, Morze Kaspijskie, Morze Marmara, Morze Martwe, Półwysep Anatolijski, Półwysep Arabski, Pustynia Syryjska, Rub' al Khali, Rzeka Nil, Tygrys, Zatoka Adeńska, Zatoka Omańska, Zatoka Perska (23)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Bliski Wschód: Cechy fizyczne is available in the following 7 languages:
en es fr it ja pl sv

This game in Polish (Polski) was played 14 times yesterday.

Bliski Wschód: Cechy fizyczne - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!