Europa: Mapa fizyczna - Gry geograficzne

Europa: Mapa fizyczna - Testy geograficzne

Flag
Alpy, Cieśnina Gibraltarska, Dunaj, Góry Kaukaz, Góry Ural, Irlandia, Kanał La Manche, Morze Bałtyckie, Morze Czarne, Morze Kaspijskie, Morze Norweskie, Morze Północne, Morze Śródziemne, Ocean Arktyczny, Ocean Atlantycki, Półwysep Iberyjski, Półwysep Skandynawski, Ren, Sekwana, Wielka Brytania, Wołga, Zatoka Biskajska (22)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Europa: Mapa fizyczna is available in the following 25 languages:
af ca cs da de en es fi fr hi hu it ja ko lv nb nl pl pt ro ru sv tr uk zh

This game in Polish (Polski) was played 198 times yesterday.

Europa: Mapa fizyczna - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!