Afryka: Mapa fizyczna - Gry geograficzne

Afryka: Mapa fizyczna - Testy geograficzne

Flag
Cieśnina Gibraltarska, Góra Kenia, Góry Atlas, Jezioro Niasa (Malawi), Jezioro Tanganika, Jezioro Wiktorii, Kalahari (pustynia), Kanał Mozambicki, Kanał Sueski, Kilimandżaro, Kongo, Madagaskar, Morze Czerwone, Morze Śródziemne, Namib (pustynia), Niger (Republika Nigru), Ocean Atlantycki, Ocean Indyjski, Przylądek Dobrej Nadziei, Róg Afryki (Półwysep Somalijski), Rzeka Nil, Rzeka Zambezi, Sahara (23)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Afryka: Mapa fizyczna is available in the following 24 languages:
af am cs da de en es fi fr hi hu it ja ko lv nb nl pl pt ro ru sv tr uk

This game in Polish (Polski) was played 410 times yesterday.

Afryka: Mapa fizyczna - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!