Włochy: Stolice regionów - Gry geograficzne

Włochy: Stolice regionów - Testy geograficzne

Flag
Ankona, Aosta, Bari, Bolonia, Cagliari, Campobasso, Catanzaro, Florencja, Genua, L'Aquila, Mediolan, Neapol, Palermo, Perugia, Potenza, Rzym, Triest, Trydent, Turyn, Wenecja (20)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in outWould you like your scores to be saved so that you can track your progress? Get a Seterra membership on Patreon.com! It's just 1 USD per month.


Become a patron


 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Włochy: Stolice regionów is available in the following 12 languages:
da de en es fr it nb nl pl ro ru zh

This game in Polish (Polski) was played 3 times yesterday.

Włochy: Stolice regionów - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!