France: Cities (difficult version) - Gry geograficzne

France: Cities (difficult version) - Testy geograficzne

Flag
Ajaccio, Amiens, Angers, Besancon, Bordeaux, Bourges, Brest, Brive-la-Gaillarde, Caen, Cannes, Chalons-en-Champagne, Clermont-Ferrand, Dijon, Grenoble, La Rochelle, Le Havre, Le Mans, Lille, Limoges, Lyon, Marsylia, Metz, Montpellier, Mulhouse, Nancy, Nantes, Nicea, Nimes, Orleans, Paryż, Perpignan, Poitiers, Reims, Rennes, Rouen, Saint-Etienne, Strasburg, Troyes, Tuluza (39)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game France: Cities (difficult version) is available in the following 14 languages:
da de en es fi fr it nb nl pl ro ru sv uk

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

France: Cities (difficult version) - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!