Węgry: Miasta - Gry geograficzne

Węgry: Miasta - Testy geograficzne

Flag
Békéscsaba, Budapeszt, Debreczyn, Dunaújváros, Eger, Győr, Hódmezővásárhely, Kaposvár, Kecskemét, Miszkolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pecz, Salgótarján, Segedyn, Sopron, Székesfehérvár, Szekszárd, Szolnok, Szombathely, Tatabánya, Veszprém, Zalaegerszeg (23)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in outWould you like your scores to be saved so that you can track your progress? Get a Seterra membership on Patreon.com! It's just 1 USD per month.


Become a patron


 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Węgry: Miasta is available in the following 15 languages:
da de en es fi fr hu it nb pl ro ru sv uk zh

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Węgry: Miasta - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!