Węgry: Komitaty - Gry geograficzne

Węgry: Komitaty - Testy geograficzne

Flag
Komitat Bács-Kiskun, Komitat Baranya, Komitat Békés, Komitat Borsod-Abaúj-Zemplén, Komitat Csongrád-Csanád, Komitat Fejér, Komitat Győr-Moson-Sopron, Komitat Hajdú-Bihar, Komitat Heves, Komitat Jász-Nagykun-Szolnok, Komitat Komárom-Esztergom, Komitat Nógrád, Komitat Pest, Komitat Somogy, Komitat Szabolcs-Szatmár-Bereg, Komitat Tolna, Komitat Vas, Komitat Veszprém, Komitat Zala (19)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Węgry: Komitaty is available in the following 13 languages:
da de en es fr hu it nb pl ro ru sv uk

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Węgry: Komitaty - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!