Meksyk: Stolice stanów - Gry geograficzne

Meksyk: Stolice stanów - Testy geograficzne

Flag
Aguascalientes, Chetumal, Chihuahua, Chilpancingo, Ciudad Victoria, Colima, Cuernavaca, Culiacan, Durango, Guadalajara, Guanajuato, Hermosillo, La Paz, Merida, Mexicali, Monterrey, Morelia, Oaxaca, Pachuca, Puebla, Querétaro, Saltillo, San Francisco de Campeche, San Luis Potosi, Tepic, Tlaxcala, Toluca, Tuxtla Gutiérrez, Villahermosa, Xalapa, Zacatecas (31)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Meksyk: Stolice stanów is available in the following 15 languages:
da de en es fi fr it nb nl pl pt ro ru uk zh

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Meksyk: Stolice stanów - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!