15°S 60°W, 30°N 60°W, 30°S 150°E, 45°N 120°W, 60°N 60°E, Biegun południowy, Biegun północny, Koło podbiegunowe (Antarktyda), Koło podbiegunowe (Arktyka), Równik, Zwrotnik Koziorożca, Zwrotnik Raka
(12)
Stwórz spersonalizowany quiz
>
Use ctrl + scroll to zoom the map
Szerokości i długości geograficzne
test
Filter:
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!