Świat: Pustynie - Gry geograficzne

Świat: Pustynie - Testy geograficzne

Flag
Chihuahua, Kalahari (pustynia), Kara-kum, Mojave, Namib (pustynia), Negew, Pustynia Arabska, Pustynia Atakama, Pustynia Black Rock, Pustynia Gobi, Pustynia Patagońska, Pustynia Simpsona, Pustynia Syryjska, Sahara, Sonora, Synaj, Tabernas, Takla Makan, Wielka Pustynia Indyjska (Thar), Wielka Pustynia Piaszczysta, Wielka Pustynia Wiktorii (21)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Świat: Pustynie is available in the following 20 languages:
cs da de en es fi fr it ja lv nb nl pl pt ro ru sv tr uk zh

This game in Polish (Polski) was played 31 times yesterday.

Świat: Pustynie - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!