Półwyspy - Gry geograficzne

Półwyspy - Testy geograficzne

Flag
Alaska (półwysep), Bałkany, Dekan, Floryda, Jukatan, Kamczatka, Labrador, Półwysep Antarktyczny, Półwysep Apeniński, Półwysep Arabski, Półwysep Iberyjski, Półwysep Indochiński, Półwysep Jork, Półwysep Jutlandzki, Półwysep Kalifornijski, Półwysep Kolski, Półwysep Koreański, Półwysep Krymski, Półwysep Skandynawski, Róg Afryki (Półwysep Somalijski), Synaj (21)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Półwyspy is available in the following 16 languages:
da de en es fi fr it ja nb nl pl pt ru sv uk zh

This game in Polish (Polski) was played 93 times yesterday.

Półwyspy - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!