Cesarstwo Rzymskie 117 n.e.: Prowincje i państwa klienckie - Gry geograficzne

Cesarstwo Rzymskie 117 n.e.: Prowincje i państwa klienckie - Testy geograficzne

Flag
Achaja, Afryka Prokonsularna, Alpy Kotyjskie, Alpy Nadmorskie, Alpy Poeninae, Arabia Petraea, Armenia, Asyria, Azja, Belgia, Bitynia i Pont, Brytania, Cylicja, Cypr, Cyrenajka i Kreta, Dacja, Dalmacja, Egipt, Epirus, Francja Akwitania, Galacja, Galia Lugduńska, Galia Narbońska, Germania Dolna, Germania Górna, Hiszpania Baetica, Hiszpania Luzytania, Hiszpania Tarrakońska, Italia, Judea, Kapadocja, Korsyka i Sardynia, Królestwo Bosforu, Licja i Pamfilia, Macedonia, Mauretania Caesariensis, Mauretania Tingitana, Mezja Dolna, Mezja Górna, Mezopotamia, Noricum, Panonia Dolna, Panonia Górna, Recja, Sycylia, Syria, Tracja (47)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Cesarstwo Rzymskie 117 n.e.: Prowincje i państwa klienckie is available in the following 12 languages:
da de en es fr it nb nl pl pt ro sv

This game in Polish (Polski) was played 22 times yesterday.

Cesarstwo Rzymskie 117 n.e.: Prowincje i państwa klienckie - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!