Ukraina: Obwody - Gry geograficzne

Ukraina: Obwody - Testy geograficzne

Flag
Kijów, Krym, Obwód charkowski, Obwód chersoński, Obwód chmielnicki, Obwód czerkaski, Obwód czernihowski, Obwód czerniowiecki, Obwód dniepropetrowski, Obwód doniecki, Obwód iwanofrankiwski, Obwód kijowski, Obwód kirowohradzki, Obwód lwowski, Obwód ługański, Obwód mikołajowski, Obwód odeski, Obwód połtawski, Obwód rówieński, Obwód sumski, Obwód tarnopolski, Obwód winnicki, Obwód wołyński, Obwód zakarpacki, Obwód zaporoski, Obwód żytomierski, Sewastopol (27)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Ukraina: Obwody is available in the following 16 languages:
da de en es fi fr it lt nb nl pl ro ru sv uk zh

This game in Polish (Polski) was played 38 times yesterday.

Ukraina: Obwody - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!