Karaiby: Kraje i terytoria - Gry geograficzne

Karaiby: Kraje i terytoria - Testy geograficzne

Flag
Anguilla, Antigua i Barbuda, Aruba, Bahamy, Barbados, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Curaçao, Dominika, Dominikana, Grenada, Gwadelupa, Haiti, Jamajka, Kajmany, Kuba, Martynika, Montserrat, Portoryko, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago, Turks i Caicos, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (24)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in out

 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Karaiby: Kraje i terytoria is available in the following 32 languages:
af ar ca cs da de el en es fi fr hi hu is it ja ko lv nb nl pl pt ro ru sk sl sr sv th tr uk zh

This game in Polish (Polski) was played 20 times yesterday.

Karaiby: Kraje i terytoria - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!