Czechy: Regiony - Gry geograficzne

Czechy: Regiony - Testy geograficzne

Flag
Kraj hradecki, Kraj karlowarski, Kraj liberecki, Kraj morawsko-śląski, Kraj ołomuniecki, Kraj pardubicki, Kraj pilzneński, Kraj południowoczeski, Kraj południowomorawski, Kraj środkowoczeski, Kraj ustecki, Kraj Wysoczyna, Kraj zliński, Praga (14)  Stwórz spersonalizowany quiz

100 % Flag in outWould you like your scores to be saved so that you can track your progress? Get a Seterra membership on Patreon.com! It's just 1 USD per month.


Become a patron


 
    Popraw się  
Filter:  
 
Nickname Score Time
Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.

The game Czechy: Regiony is available in the following 16 languages:
cs da de en es fr ga it nb pl ro ru sk sv tr uk

This game in Polish (Polski) was played 3 times yesterday.

Czechy: Regiony - Testy geograficzne
Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!