Karaiby: Kontury krajów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Karaiby: Kontury krajów - Testy geograficzne

Antigua i Barbuda, Bahamy, Barbados, Dominika, Dominikana, Grenada, Haiti, Jamajka, Kuba, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago. (13)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Karaiby: Kontury krajów is available in the following 8 languages:
de en es fr it nl pl sv

This game in Polish (Polski) was played 1 times yesterday.

Karaiby: Kontury krajów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!