Ameryka Północna: Kontury krajów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Ameryka Północna: Kontury krajów - Testy geograficzne

Belize, Dominikana, Gwatemala, Haiti, Honduras, Jamajka, Kanada, Kostaryka, Kuba, Meksyk, Nikaragua, Panama, Salwador, Stany Zjednoczone. (14)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Ameryka Północna: Kontury krajów is available in the following 8 languages:
de en es fr it nl pl sv

This game in Polish (Polski) was played 11 times yesterday.

Ameryka Północna: Kontury krajów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!