Węgry: Flagi okręgów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Węgry: Flagi okręgów - Testy geograficzne

Komitat Bács-Kiskun, Komitat Baranya, Komitat Békés, Komitat Borsod-Abaúj-Zemplén, Komitat Budapeszt, Komitat Csongrád-Csanád, Komitat Fejér, Komitat Győr-Moson-Sopron, Komitat Hajdú-Bihar, Komitat Heves, Komitat Jász-Nagykun-Szolnok, Komitat Komárom-Esztergom, Komitat Nógrád, Komitat Pest, Komitat Somogy, Komitat Szabolcs-Szatmár-Bereg, Komitat Tolna, Komitat Vas, Komitat Veszprém, Komitat Zala. (20)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Węgry: Flagi okręgów is available in the following 7 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Węgry: Flagi okręgów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!