Ukraina: Flagi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Ukraina: Flagi - Testy geograficzne

Kijów, Krym, Obwód charkowski, Obwód chersoński, Obwód chmielnicki, Obwód czerkaski, Obwód czernihowski, Obwód czerniowiecki, Obwód dniepropetrowski, Obwód doniecki, Obwód iwanofrankiwski, Obwód kijowski, Obwód kirowohradzki, Obwód lwowski, Obwód ługański, Obwód mikołajowski, Obwód odeski, Obwód połtawski, Obwód rówieński, Obwód sumski, Obwód tarnopolski, Obwód winnicki, Obwód wołyński, Obwód zakarpacki, Obwód zaporoski, Obwód żytomierski, Sewastopol. (27)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Ukraina: Flagi is available in the following 16 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Ukraina: Flagi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!