Today's challenge! Answer the questions and earn a top spot on the public leaderboard! Do you want to be able to create your own map quiz with a public leaderboard? Support the Seterra project!

Wyzwanie Dnia (2 lutego 2023) - Karaiby: Flagi państw i terytoriów | Kliknij - Testy geograficzne

Anguilla, Antigua i Barbuda, Aruba, Bahamy, Barbados, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Curaçao, Dominika, Dominikana, Grenada, Gwadelupa, Haiti, Jamajka, Kajmany, Kuba, Montserrat, Portoryko, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago, Turks i Caicos, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. (23)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Karaiby: Flagi państw i terytoriów is available in the following 15 languages:

This custom game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Wyzwanie Dnia (2 lutego 2023) - Karaiby: Flagi państw i terytoriów | Kliknij - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!