Flagi czerwone, zielone, czarne i białe: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Flagi czerwone, zielone, czarne i białe - Testy geograficzne

Irak, Jordania, Kenia, Kuwejt, Libia, Palestyna, Sahara Zachodnia, Sudan, Syria, Walia, Zjednoczone Emiraty Arabskie. (11)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Flagi czerwone, zielone, czarne i białe is available in the following 21 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Flagi czerwone, zielone, czarne i białe - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!