Today's challenge! Answer the questions and earn a top spot on the public leaderboard! Do you want to be able to create your own map quiz with a public leaderboard? Support the Seterra project!

Wyzwanie Dnia (5 lutego 2023) - Flagi czerwone, zielone i żółte | Pytanie zamknięte - Testy geograficzne

Benin, Boliwia, Burkina Faso, Ghana, Grenada, Gujana, Gujana Francuska, Gwinea, Gwinea-Bissau, Kamerun, Kongo, Litwa, Mali, Mauretania, Mjanma, Senegal, Surinam, Vanuatu, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Zimbabwe. (20)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Flagi czerwone, zielone i żółte is available in the following 22 languages:

This custom game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Wyzwanie Dnia (5 lutego 2023) - Flagi czerwone, zielone i żółte | Pytanie zamknięte - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!