Flagi czerwone, białe i niebieskie: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Flagi czerwone, białe i niebieskie - Testy geograficzne

Australia, Chile, Chorwacja, Czechy, Dominikana, Francja, Holandia, Islandia, Kambodża, Korea Północna, Kostaryka, Kuba, Laos, Liberia, Luksemburg, Nepal, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Portoryko, Republika Zielonego Przylądka, Rosja, Samoa, Serbia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Tajlandia, Tajwan, Wielka Brytania. (31)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Flagi czerwone, białe i niebieskie is available in the following 21 languages:

This game in Polish (Polski) was played 2 times yesterday.

Flagi czerwone, białe i niebieskie - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!