Flagi z elementem Union Jack: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Flagi z elementem Union Jack - Testy geograficzne

Anguilla, Australia, Bermuda, Brytyjskie Terytorium Antarktyczne, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskieg, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Falklandy, Fidżi, Kajmany, Montserrat, Niue, Nowa Zelandia, Pitcairn, Turks i Caicos, Tuvalu, Wielka Brytania, Wyspy Cooka. (17)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Flagi z elementem Union Jack is available in the following 19 languages:

This game in Polish (Polski) was played 3 times yesterday.

Flagi z elementem Union Jack - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!