Terytoria sporne i regiony separatystyczne: Flagi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Terytoria sporne i regiony separatystyczne: Flagi - Testy geograficzne

Abchazja, Cypr Północny, Darfur, Falklandy, Katalonia, Kosowo, Kurdystan, Naddniestrze, Osetia Południowa, Palestyna, Półwysep Krymski, Quebek, Republika Górskiego Karabachu, Sahara Zachodnia, Somaliland, Szkocja, Tajwan, Tybet, Wyspa Bougainville'a. (19)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Terytoria sporne i regiony separatystyczne: Flagi is available in the following 10 languages:

This game in Polish (Polski) was played 2 times yesterday.

Terytoria sporne i regiony separatystyczne: Flagi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!