Włochy: Flagi regionów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Włochy: Flagi regionów - Testy geograficzne

Abruzja, Apulia, Basilicata, Dolina Aosty, Emilia-Romagna, Friuli-Wenecja Julijska, Kalabria, Kampania, Lazio, Liguria, Lombardia, Marchia, Molise, Piemont, Sardynia, Sycylia, Toskania, Trydent-Górna Adyga, Umbria, Wenecja Euganejska. (20)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Włochy: Flagi regionów is available in the following 14 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Włochy: Flagi regionów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!