Francja: Flagi regionów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Francja: Flagi regionów - Testy geograficzne

Bretania, Burgundia-Franche-Comté, Grand Est, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hauts-de-France, Île-de-France, Korsyka, Kraj Loary, Majotta, Martynika, Normandia, Nowa Akwitania, Oksytania, Owernia-Rodan-Alpy, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Region Centralny-Dolina Loary, Reunion. (18)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Francja: Flagi regionów is available in the following 11 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Francja: Flagi regionów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!