Terytoria zależne: Flagi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Terytoria zależne: Flagi - Testy geograficzne

Anguilla, Aruba, Bermuda, Brytyjskie Terytorium Antarktyczne, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskieg, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Curaçao, Falklandy, Gibraltar, Grenlandia, Guam, Guernsey, Gujana Francuska, Hongkong, Jersey, Kajmany, Makau, Mariany Północne, Montserrat, Niue, Nowa Kaledonia, Pitcairn, Polinezja Francuska, Portoryko, Samoa Amerykańskie, Sint Maarten, Tokelau, Turks i Caicos, Wyspa Bożego Narodzenia, Wyspa Man, Wyspa Norfolk, Wyspy Alandzkie, Wyspy Cooka, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Wyspy Kokosowe, Wyspy Owcze. (36)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Terytoria zależne: Flagi is available in the following 15 languages:

This game in Polish (Polski) was played 1 times yesterday.

Terytoria zależne: Flagi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!