Stany Zjednoczone: Flagi stanów na wschód od rzeki Mississippi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Stany Zjednoczone: Flagi stanów na wschód od rzeki Mississippi - Testy geograficzne

Alabama, Connecticut, Delaware, Floryda, Georgia, Illinois, Indiana, Karolina Południowa, Karolina Północna, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Mississippi, New Hampshire, New Jersey, Nowy Jork, Ohio, Pensylwania, Rhode Island, Tennessee, Vermont, Wirginia, Wirginia Zachodnia, Wisconsin. (26)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Stany Zjednoczone: Flagi stanów na wschód od rzeki Mississippi is available in the following 13 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Stany Zjednoczone: Flagi stanów na wschód od rzeki Mississippi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!