Kanada: Flagi prowincji i terytoriów: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Kanada: Flagi prowincji i terytoriów - Testy geograficzne

Alberta, Jukon, Kolumbia Brytyjska, Manitoba, Nowa Fundlandia i Labrador, Nowa Szkocja, Nowy Brunszwik, Nunavut, Ontario, Quebek, Saskatchewan, Terytoria Północno-Zachodnie, Wyspa Księcia Edwarda. (13)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Kanada: Flagi prowincji i terytoriów is available in the following 13 languages:

This game in Polish (Polski) was played 1 times yesterday.

Kanada: Flagi prowincji i terytoriów - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!