Szwajcaria: Kantony, flagi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Szwajcaria: Kantony, flagi - Testy geograficzne

Appenzell Ausserrhoden, Appenzell Innerrhoden, Argowia, Bazylea-Miasto, Bazylea-Okręg, Berno, Fryburg, Genewa, Glarus, Gryzonia, Jura, Lucerna, Neuchatel, Nidwalden, Obwalden, Sankt Gallen, Schwyz, Solura, Szafuza, Ticino, Turgowia, Uri, Valais, Vaud, Zug, Zurych. (26)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Szwajcaria: Kantony, flagi is available in the following 12 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Szwajcaria: Kantony, flagi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!