Świat: Flagi: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Świat: Flagi - Testy geograficzne

Australia, Brazylia, Chiny, Francja, Hiszpania, Indie, Japonia, Kanada, Meksyk, Niemcy, Rosja, RPA, Stany Zjednoczone, Tajlandia, Wielka Brytania, Włochy. (16)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Świat: Flagi is available in the following 44 languages:

This game in Polish (Polski) was played 72 times yesterday.

Świat: Flagi - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!