Afryka: Flagi (łatwa wersja): Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.

Afryka: Flagi (łatwa wersja) - Testy geograficzne

Algieria, Angola, Demokratyczna Republika Kongo, Egipt, Etiopia, Ghana, Kamerun, Kenia, Madagaskar, Malawi, Maroko, Mozambik, Niger, Nigeria, RPA, Rwanda, Somalia, Sudan, Tanzania, Tunezja, Uganda, Wybrzeże Kości Słoniowej, Zambia, Zimbabwe. (24)   Stwórz spersonalizowany quiz
     

 
   
The game Afryka: Flagi (łatwa wersja) is available in the following 46 languages:

This game in Polish (Polski) was played 0 times yesterday.

Afryka: Flagi (łatwa wersja) - Testy geograficzne Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata. Jest to wersja online, napisana w HTML5. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą. Seterra działać będzie na systemach operacyjnych Windows, MacOS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i Android.Keywords: Testy z geografii online geografia, Współrzędne geograficzne Ziemi, Kursy on-line. Egzaminy. Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!